doen Legal

Bij DOEN Legal geloven we in een toegankelijke advocatuur met een positief imago. Daarom DOEN wij duidelijk, DOEN wij gewoon en DOEN wij positief. Zo kunnen wij onze klanten optimaal toegevoegde waarde leveren.

Onze klanten zijn ondernemers met ideeën. Wij helpen hen op juridisch vlak om hun activiteiten te beschermen en te exploiteren in voor- en tegenspoed.

 

Bert-Jan van den Akker

+31(0)6 28 0909 55

bert-jan@doenlegal.nl

Esther Brons-Stikkelbroeck

+31(0)6 28 0909 66

esther@doenlegal.nl

Ilse Degen

+31 (0)6 52 0409 12

ilse@doenlegal.nl

Judith van Doleweerd

+31 (0)6 29 0806 15

judith@doenlegal.nl

Janneke Mobron

+31(0)6 24 810 629

janneke@doenlegal.nl

Jellien Roelofs

+31(0)6 19 3885 78

jellien@doenlegal.nl

Ruud Vermeer

+31 (0)6 57 6657 59

ruud@doenlegal.nl