doen Legal

DOEN Legal is een uniek advocatenkantoor.

Wij geloven we in een toegankelijke advocatuur met een positief imago. Daarom DOEN wij duidelijk, DOEN wij gewoon en DOEN wij positief. Zo kunnen wij onze klanten optimaal toegevoegde waarde leveren.

Onze klanten zijn ondernemers met ideeën. Met ons team van gedreven advocaten en juristen, helpen wij hen op juridisch vlak om hun activiteiten te beschermen en te exploiteren in voor- en tegenspoed.

 

 

 

Bert-Jan van den Akker

+31(0)6 28 0909 55

bert-jan@doenlegal.nl

Esther Brons-Stikkelbroeck

+31(0)6 28 0909 66

esther@doenlegal.nl

Ilse Degen

+31 (0)6 52 0409 12

ilse@doenlegal.nl

Janneke Mobron

+31(0)6 24 8106 29

janneke@doenlegal.nl

Jellien Roelofs

+31(0)6 19 3885 78

jellien@doenlegal.nl

Judith van Doleweerd

+31 (0)6 29 0306 15

judith@doenlegal.nl

Ruud Vermeer

+31 (0)6 57 6657 59

ruud@doenlegal.nl